Indeling zomerlessen

  Zomerlessen 2018

Let op: de lestijden kunnen wijzigen! In dat geval krijgt u bericht.
Er wordt niet gespeeld tijdens de zomervakantie en op officiële feestdagen (dus wel tijdens andere vakanties) of als de trainer dit voortijdig aangeeft.
Bij regen kan er max 2x uitgeweken worden naar de hal.

 

Vanaf september 2018:

Dinsdag Roy   Woensdag Roy   Donderdag Dennis   Vrijdag Roy
Oranje   Oranje   Rood   Rood
16:00-16:50   15:30-16:20   16:00-16:50   (per 18 mei) 16:00-16:50
Amber Schermer   Emma Tromp   Eva van der Poel   Kjell Berger
Charlotte Banning   Hanna Weda   Hanna Bergman   Seth van Aartsen
Denise Boom   Ilse Zonneveld   Kick de Vries   Quinten Huijnen
Julia Lowie   Shireen Baars   Lennart Kramer   Mick van Aartsen
Tessa Schermer   Tatum Gijzen   Robin van der Berg   Silvan Revers
Maaike Scheerman   Tess Broekema       Kees Houtenbos
Minke Remigius   Florine Visser   Donderdag Dennis    
Yoela Rios   Liz Willemse   Oranje/Groen   Vrijdag Roy
        16:50-17:40   Geel
Dinsdag Roy   Woensdag Roy   Danny Schut   16:50-17:40
Groen   Geel   Koen van der Poel   Bas Oudejans
17:10-18:00   16:20-17:10   Thijs Mossing Holsteijn   Bodine Baltus
Damien van der Valk   Adeline Hollmann   Twan Aslander   Dinah Steevens
Harold Hollmann   Bas Oudejans       Douwe H D Kiebert
Julian Boot   Bodine Baltus       Jari van der Werf
Koen van der Poel   Dinah Steevens       Jasmee Nijman
Raoul de Wilde   Isis Dekker       Maxime Jagerman
Twan Aslander   Jari van der Werf       Nadine van Lieshout
Yari Schut   Maxime Jagerman       Jutta Souwer
Stef van Lieshout   Merel van den Berg        
    Sterre Arends        
    Jutta Souwer        

 

VOOR DE ZOMERVAKANTIE was de indeling:

Dinsdag Roy   Woensdag Roy   Donderdag Dennis   Vrijdag Roy
16:00-16:50   15:30-16:20   16:00-16:50   (per 18 mei) 15:10-16:00
Amber Schermer   Emma Tromp   Eva van der Poel   Fenna Uiterwaal
Charlotte Banning   Hanna Weda   Florian Bergman   Kees Houtenbos
Denise Boom   Ilse Zonneveld   Hanna Bergman   Kjell Berger
Julia Lowie   Shireen Baars   Kick de Vries   Seth van Aartsen
Tessa Schermer   Tatum Gijzen   Lars Molenkamp   Silvan Revers
Maaike Scheerman   Tess Broekema   Lennart Kramer   Thijs Bochove
Minke Remigius   Florine Visser   Robin van der Berg    
Yoela Rios   Liz Willemse       Vrijdag Roy
        Donderdag Dennis   (per 18 mei) 16:00-16:50
Dinsdag Roy   Woensdag Roy   16:50-17:40   Iris Spil
17:10-18:00   16:20-17:10   Danny Schut   Maud Spil
Damien van der Valk   Adeline Hollmann   Koen van der Poel   Quinten Huijnen
Harold Hollmann   Bas Oudejans   Thijs Mossing Holsteijn   Mick van Aartsen
Julian Boot   Bodine Baltus   Twan Aslander    
Koen van der Poel   Dinah Steevens       Vrijdag Roy
Raoul de Wilde   Isis Dekker       16:50-17:40
Twan Aslander   Jari van der Werf       Bas Oudejans
Yari Schut   Maxime Jagerman       Bodine Baltus
Stef van Lieshout   Merel van den Berg       Dinah Steevens
    Sterre Arends       Douwe H D Kiebert
    Jutta Souwer       Jari van der Werf
            Jasmee Nijman
            Maxime Jagerman
            Nadine van Lieshout
            Jutta Souwer