Competitie
« Terug
KNLTB voorjaar Tennis 2024
Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 25
MijnKNLTB: Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 25
Stand
| Team | Gespeeld#W | GewonnenW | GelijkG | VerlorenV | PuntenPt. |
1 | SWAEGH 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 11 |
2 | PIM MULIER 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 9 |
3 | CASTRICUM 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 |
3 | AKERSLOOT 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 |
5 | GROENEVEEN 2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 |
6 | MARQUETTE 1 | 3 | 0 | 2 | 1 | 5 |
7 | HOFGEEST 3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 |
8 | DEM 2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 |
09:00 | HOFGEEST 3 | - | SWAEGH 2 | 1 - 3 | Kunstgras | |
11:00 | MARQUETTE 1 | - | CASTRICUM 1 | 2 - 2 | Gravel | |
11:00 | GROENEVEEN 2 | - | AKERSLOOT 1 | 3 - 1 | Gravel | |
14:30 | DEM 2 | - | PIM MULIER 1 | 0 - 4 | Roodzand Kunstgras | |
12:30 | AKERSLOOT 1 | - | MARQUETTE 1 | 3 - 1 | Gravel | |
13:00 | SWAEGH 2 | - | DEM 2 | 4 - 0 | Kunstgras | |
13:30 | CASTRICUM 1 | - | GROENEVEEN 2 | 1 - 3 | Gravel | |
14:30 | PIM MULIER 1 | - | HOFGEEST 3 | 3 - 1 | Roodzand Kunstgras | |
11:00 | MARQUETTE 1 | - | PIM MULIER 1 | 2 - 2 | Gravel | |
11:00 | GROENEVEEN 2 | - | SWAEGH 2 | 0 - 4 | Gravel | |
13:00 | HOFGEEST 3 | - | AKERSLOOT 1 | 1 - 3 | Kunstgras | |
13:00 | DEM 2 | - | CASTRICUM 1 | 0 - 4 | Roodzand Kunstgras | |
13:00 | HOFGEEST 3 | - | DEM 2 | | Kunstgras | |
12:30 | AKERSLOOT 1 | - | DEM 2 | | Gravel | |
13:00 | SWAEGH 2 | - | MARQUETTE 1 | | Kunstgras | |
13:30 | CASTRICUM 1 | - | HOFGEEST 3 | | Gravel | |
14:00 | PIM MULIER 1 | - | GROENEVEEN 2 | | Roodzand Kunstgras | |
09:00 | CASTRICUM 1 | - | AKERSLOOT 1 | | Gravel | |
11:00 | MARQUETTE 1 | - | GROENEVEEN 2 | | Gravel | |
13:00 | SWAEGH 2 | - | PIM MULIER 1 | | Kunstgras | |
10:30 | PIM MULIER 1 | - | CASTRICUM 1 | | Roodzand Kunstgras | |
11:00 | GROENEVEEN 2 | - | HOFGEEST 3 | | Gravel | |
12:30 | AKERSLOOT 1 | - | SWAEGH 2 | | Gravel | |
14:30 | DEM 2 | - | MARQUETTE 1 | | Roodzand Kunstgras | |
10:00 | DEM 2 | - | GROENEVEEN 2 | | Roodzand Kunstgras | |
12:30 | AKERSLOOT 1 | - | PIM MULIER 1 | | Gravel | |
13:00 | HOFGEEST 3 | - | MARQUETTE 1 | | Kunstgras | |
13:30 | CASTRICUM 1 | - | SWAEGH 2 | | Gravel | |