Overzicht thuiswedstrijden voorjaar 2019

Overzicht thuiswedstrijden TV Castricum voorjaarscompetitie 2019

Tijd Team Aanvoerder Tegenstander
  vrijdag 19 april 2019    
9:30 vr mo Dames dubbel 17+ 1 Els Reijnders BAKKUM 3
13:00 vr Heren dubbel 50+ 1 Hans Boot HEILOO UNITED 1
19:00 vr av Dames dubbel 17+ 2 Annemiek Hiddink BAKKUM 1
  zaterdag 20 april 2019    
9:00 za Dames 17+ 1 Lia Boersen DE POELSTARS 1
9:00 za Gemengd 17+ 1 JJ Ziedses des Plantes HEERHUGOWAARD 1
9:00 za Heren 17+ 3 Remco Berger AKERSLOOT 3
12:00 za Heren 17+ 2 Ewout Beentjes ASSUMBURG 5
12:00 za Heren dubbel 17+ 3 Hans Eijkman DE CROMME BAL 2
15:00 za Heren 17+ 5 Paul Toepoel WESTERHOUT 9
15:00 za Gemengd 17+ 3 Danielle Veenman DE ZES WIELEN 4
15:00 za Gemengd 17+ 4 Guido Gijzen HEERHUGOWAARD 7
  maandag 22 april 2019    
9:00 jzo La Gem. 10 t/m 14 1 Sterre Arends LIMMEN 1
10:30 zo Gemengd 17+ 1 Tessa van Gelderen DAALMEER 1
12:00 zo La Dames 2 Tess Willemse HELDERSE TC 2
12:00 zo Heren 17+ 1 Wim Woudt HEB DURF 2
  dinsdag 23 april 2019    
10:00 di Dames 1 Dini Paulsen JULIANA-HOORN 1
10:00 di Dames dubbel 50+ 2 Tilly van der Hoek WESTZIJDERVELD 2
  vrijdag 26 april 2019    
19:00 vr av Dames dubbel 17+ 1 Els Husson ASSUMBURG 1
  dinsdag 7 mei 2019    
10:00 di Dames dubbel 1 Tanja Kramer  ENKHUIZEN 2
10:00 di Dames dubbel 50+ 1 Lida Laman HOOG-OP 1
  vrijdag 10 mei 2019    
9:30 vr mo Dames dubbel 17+ 1 Els Reijnders HET VENNEWATER 2
13:00 vr Heren dubbel 50+ 1 Hans Boot KROMMENIE 1
19:00 vr av Dames dubbel 17+ 2 Annemiek Hiddink DE HULSTENAAR 5
  zaterdag 11 mei 2019    
9:00 za Gem. dubbel 17+ 1 Mirjam den Hartog DE HEERENDUINEN 4
9:00 za Heren 17+ 1 Barry Witte DEM 3
9:00 za Heren dubbel 17+ 2 Fred van Balgooi VIJFHUIZEN 2
10:30 za Heren dubbel 17+ 1 Henk Zonneveld BLOEMENDAAL 1
13:30 za Heren 35+ 1 Dick Beentjes JULIANADORP 1
15:00 za Heren 17+ 4 Remco van Zelst BAKKUM 8
15:00 za Gemengd 17+ 2 Ivo Jak DE HULSTENAAR 1
  zondag 12 mei 2019    
9:00 jzo La Gem. 10 t/m 14 2 Maxime Jagerman MARQUETTE 1
9:00 jzo Groen 1 Yari Schut DE GOUW 2
10:30 zo La Gemengd 1 Matthijs Langeveld CHIP & CHARGE 4
12:00 zo La Dames 1 Majelle Laman HET GROOTSLAG 1
12:00 zo La Dames dubbel 1 Marijke Vellekoop ASSENDELFT 1
17:00 zo La 8&9-Tennis 17+ 1 Marloes Schneiders DE RIJP 1
  dinsdag 14 mei 2019    
10:00 di Dames dubbel 1 Tanja Kramer  HOORN 2
10:00 di Dames dubbel 50+ 1 Lida Laman HEILOO UNITED 1
  vrijdag 17 mei 2019    
9:30 vr mo Dames dubbel 17+ 1 Els Reijnders TIE-BREAKERS 2
13:00 vr Heren dubbel 50+ 1 Hans Boot HET VENNEWATER 1
19:00 vr av Dames dubbel 17+ 2 Annemiek Hiddink DEM 3
  zaterdag 18 mei 2019    
9:00 za Gem. dubbel 17+ 1 Mirjam den Hartog KONTAKT 3
9:00 za Heren 17+ 5 Paul Toepoel DE NIEUWE BRUG 1
9:00 za Heren 17+ 3 Remco Berger WARMENHUIZEN 5
10:30 za Heren dubbel 17+ 2 Fred van Balgooi DIJKZICHT 1
12:00 za Gemengd 17+ 3 Danielle Veenman PIM MULIER 6
15:00 za Heren 17+ 4 Remco van Zelst DE SPATTER 4
15:00 za Gemengd 17+ 2 Ivo Jak DEM 1
15:00 za Gemengd 17+ 1 JJ Ziedses des Plantes HET VENNEWATER 2
  zondag 19 mei 2019    
9:00 jzo La Gem. 10 t/m 14 2 Maxime Jagerman DEM 2
9:00 jzo La Gem. 10 t/m 14 1 Sterre Arends DE CROMME BAL 1
12:00 zo La Dames 1 Majelle Laman DE SPATTER 1
12:00 zo Gemengd 17+ 1 Tessa van Gelderen ZAANDAM 1
  dinsdag 21 mei 2019    
10:00 di Dames 1 Dini Paulsen GROENEVEEN 1
10:00 di Dames dubbel 50+ 2 Tilly van der Hoek DE RIJP 2
  vrijdag 24 mei 2019    
19:00 vr av Dames dubbel 17+ 1 Els Husson FORBO 1
  zaterdag 25 mei 2019    
9:00 za Heren 17+ 2 Ewout Beentjes WESTERHOUT 7
9:00 za Dames 17+ 1 Lia Boersen DE HULSTENAAR 1
9:00 za Heren 35+ 1 Dick Beentjes UITGEEST 1
12:00 za Heren dubbel 17+ 3 Hans Eijkman WARMENHUIZEN 3
15:00 za Heren dubbel 17+ 1 Henk Zonneveld ZWAANSHOEK 1
15:00 za Heren 17+ 1 Barry Witte ST. PANCRAS 2
15:00 za Gemengd 17+ 4 Guido Gijzen DE BALLETUIN 1
  zondag 26 mei 2019    
9:00 jzo Groen 1 Yari Schut LIMMEN 1
9:00 jzo La Gem. 10 t/m 14 1 Sterre Arends APOLLO-DE GOORN 1
10:30 zo La Dames 2 Tess Willemse HELDERSE TC 1
10:30 zo La Gemengd 1 Matthijs Langeveld JOY JAAGPAD 7
13:30 zo Heren 17+ 1 Wim Woudt AMSTELPARK 4
13:30 zo La Dames dubbel 1 Marijke Vellekoop DEM 2
17:00 zo La 8&9-Tennis 17+ 1 Marloes Schneiders ENKHUIZEN 1
  dinsdag 28 mei 2019    
10:00 di Dames 1 Dini Paulsen WESTERHOUT 1
10:00 di Dames dubbel 1 Tanja Kramer  DE CROMME BAL 1
10:00 di Dames dubbel 50+ 1 Lida Laman WESTZIJDERVELD 1
  vrijdag 31 mei 2019    
9:30 1-5-2019 Els Reijnders URSEM 3
  zaterdag 1 juni 2019    
9:00 za Heren 17+ 2 Ewout Beentjes KROMMENIE 3
9:00 za Dames 17+ 1 Lia Boersen ASSUMBURG 2
9:00 za Heren 17+ 1 Barry Witte MARQUETTE 2
12:00 za Heren 35+ 1 Dick Beentjes ASSUMBURG 1
15:00 za Heren 17+ 3 Remco Berger LIMMEN 3
15:00 za Gemengd 17+ 4 Guido Gijzen ALKMAAR 4
15:00 za Heren dubbel 17+ 3 Hans Eijkman PETTEN 1
  zondag 2 juni 2019    
9:00 zo La Dames 2 Tess Willemse ST. PANCRAS 1
9:00 jzo Groen 1 Yari Schut DE CROMME BAL 1
10:30 zo La Dames dubbel 1 Marijke Vellekoop EINDENHOUT 2
10:30 zo La Gemengd 1 Matthijs Langeveld ALKMAAR 3
15:00 zo La Dames 1 Majelle Laman DE HEERENDUINEN 1