Overzicht thuiswedstrijden najaar 2018

Overzicht thuiswedstrijden TV Castricum najaarscompetitie 2018

 

Tijd Team Aanvoerder Tegenstander
  zaterdag 15 september 2018    
10:30 za Dames dubbel 17+ 1 Marijke Vellekoop BAKKUM 1
10;30 za Gemengd 17+1 Ivo Jak HEB DURF 3
  zondag 16 september 2018    
10:00 zo Dames 1 Tess Willemse JOY JAAGPAD 1
  zaterdag 22 september 2018    
12:00 za Gemengd dubbel 17+ 1 Nina Derriks DE MEER TENNIS 1
12:00 za Gemengd 17+ 3 Margareth Meijer BUITENVELDERT 4
15:00 za Gemengd 17+ 2 Guido Gijzen KONTAKT 2
  zondag 23 september 2018    
9:00 zo Groen 1 Sterre Arends SCHOORL 2
  zaterdag 29 september 2018    
12:00 za Dames dubbel 17+ 1 Marijke Vellekoop HOFGEEST 4
12:00 za Gemengd 17+ 1 Ivo Jak HOFGEEST 1
15:00 za Gemengd 17+ 2 Guido Gijzen KADOELEN 1
  zondag 30 september 2018    
9:00 zo Gemengd 10 t/m 14 1 Maxime Jagerman HEILOO UNITED 1
12:00 zo Dames 1 Tess Willemse BUITENVELDERT 2
12:00 zo Dames 35+ 1 Els Husson DE HOUT 2
  zaterdag 6 oktober 2018    
12:00 za Gemengd dubbel 17+ 1 Nina Derriks KONTAKT 1
12:00 za Gemengd 17+ 3 Margareth Meijer CHIP & CHARGE 8
15:00 za Gemengd 17+ 2 Guido Gijzen HOFGEEST 2
  zondag 7 oktober 2018    
9:00 zo Groen 1 Sterre Arends APOLLO-DE GOORN 1
9:00 zo Groen 2 Yari Schut NECKSLAG 2
  zaterdag 13 oktober 2018    
10:30 za Gemengd 17+ 1 Ivo Jak DEM 3
10:30 za gemengd 17+ 3 Margareth Meijer DE NIEUWE BRUG 1
  zaterdag 20 oktober 2018    
10:30 za Dames dubbel 17+ 1 Marijke Vellekoop ANONYMUS 2
10:30 za Gemeng dubbel 17+ 1 Nina Derriks DE HEERENDUINEN 1
  zondag 21 oktober 2018    
9:00 zo Groen 1 Sterre Arends LANGEDIJK 2
9:00 zo Groen 2 Yari Schut ELCKERLYC 2
10:30 zo Gemengd 10 t/m 14 1 Maxime Jagerman DE COMMANDEURS 1
10:30 zo Dames 1 Tess Willemse DE AEMSTELBURGH 1
10:30 zo Dames 35+ 1 Els Husson DE HOUT 1
  zaterdag 27 oktober 2018    
10:30 za Gemengd dubbel 17+ 1 Nina Derriks JOY JAAGPAD 2
  zondag 28 oktober 2018    
9:00 zo Groen 1 Sterre Arends ALKMAAR 1
9:00 zo Groen 2 Yari Schut DE DOG 3
10:30 zo Gemengd 10 t/m 14 1 Maxime Jagerman DEM 5
10:30 zo Dames 1 Tess Willemse LIMMEN 1
10:30 zo Dames 35+ 1 Els Husson SCHOORL 1